de BvPD is een vereniging voor en door pakketbezorgers.

Zij heeft als doel

  • De belangen van haar leden ten opzichte van haar opdrachtgevers te bewaken en te verdedigen in de ruimste zin van het woord.
  • Door goed overleg met de opdrachtgevers van haar leden te komen tot heldere afspraken welke moeten leiden tot een gezonde bedrijfsvoering voor beiden.
  • Op operationeel niveau de vinger aan de pols te houden en zo nodig door middel van overleg te komen tot een landelijk eerlijke gelijke toepassing van de afspraken voor een ieder.
  • Een landelijk netwerk op te zetten verdeeld in regio’s (depots) om de communicatie onderling te bevorderen en waardoor de leden elkaar voor praktische ondersteuning eenvoudiger kunnen vinden.
  • Daar waar nodig de leden te adviseren en te assisteren wanneer dat nodig is.
  • De leden zo goed mogelijk te informeren over ontwikkelingen in de sector.
  • Door schaalvoordeel goedkopere prijzen te bedingen bij leveranciers en bedrijven waardoor de leden de bedrijfskosten kunnen verlagen. Daarbij kunt u denken aan korting op brandstof, verzekeringen, aankoop voertuig, inrichting voertuig, boekhouder etc.

Bestuur

Willem Snel

Voorzitter

Ruud Wassenaar

Secretaris

Mark de Gelder

Coordinator

Dennis Goudriaan

Vice-secrataris

Merijn Delvaux

Bestuurslid

Onur Arslan

Penningmeester

Nebi Unver

Vice-penningmeester

Regiovertegenwoordigers PostNL

=

Depot Amersfoort

Johannes Akopian
johannes.akopian@bvpd.nl

Artan Berisha
artan.berisha@bvpd.nl

=

Depot Born

John de Quillettes
john.de.quillettes@bvpd.nl

Hans Stoop
hans.stoop@bvpd.nl

=

Depot Breda

Edin Alickovic
edin.alickovic@bvpd.nl

 

=

Depot Den Bosch

Vacant

 

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Elst

Dennis Goudriaan
dennis.goudriaan@bvpd.nl

=

Depot Goes

Murat Dankoz
murat.dankoz@bvpd.nl

Henk Trimpe Burger
henk.trimpe.burger@bvpd.nl

 

=

Depot Halfweg

Aytac Manav
aytac.manav@bvpd.nl

=

Depot Hengelo

Anne de Rijk
anne.de.rijk@bvpd.nl

=

Depot Kolham

Kenan Kafarov
kenan.kafarov@bvpd.nl

=

Depot Leeuwarden

Michel Bootsman
michel.bootsman@bvpd.nl

 

=

Depot Opmeer

Piet Hartog
piet.hartog@bvpd.nl

=

Depot Ridderkerk

Vacant

 

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Sassenheim

Said Yakubi
said.yakubi@bvpd.nl

=

Depot Son

Pieter van Gompel
pieter.van.gompel@bvpd.nl

=

Depot Utrecht & Nieuwegein

Mohamed Loukili
mohamed.loukili@bvpd.nl

=

Depot Waddinxveen

Chris Blom
chris.blom@bvpd.nl

Karim Zoundri
karim.zoundri@bvpd.nl

=

Depot Zwolle

Vacant

 

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Den Hoorn

Vacant.

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Amsterdam

Vacant

 

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Apeldoorn

Vacant

 

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl

=

Depot Venlo

Vacant.

Wil je regiovertegenwoordiger worden voor dit depot, mail ons dan op info@bvpd.nl